Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.

ul. Wesoła 14/2
41-506 Chorzów

tel. 32 246 01 06

THELIA CONDENS

Wiszące gazowe kotły kondensacyjne do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

  • Idealne rozwiązanie do małych instalacji
  • Wysoka efektywność – oszczędność gazu
  • Wyjątkowy komfort i prostota użytkowania
  • Łatwa wymiana starego kotła na THELIA CONDENS
  • Klasa ErP: c.w.u = A, c.o = A
  • kotły gazowe
  • kotły kondensacyjne

Wiszący kocioł gazowy kondensacyjny do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej., wyposażony we wbudowaną automatykę pogodową, listwę do montażu oraz adapter wyjścia spalin (60/100).

Prosty sposób na oszczędzanie energii i pieniędzy

Nowa seria obejmuje nowoczesne kotły kondensacyjne zapewniające ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową.
Wysoka sprawność i niskie koszty eksploatacji, niezawodna trwałość i jakość, a także wyjątkowa prostota w użytkowaniu sprawiają, że decyzja o wyborze techniki kondensacyjnej nigdy nie była tak prosta.
Kotły THELIA CONDENS to ponad 100-letnie doświadczenie producenta cenionej i uznanej marki grzewczej. To znakomita jakość w atrakcyjnej cenie. Decyzja zakupu na pewno przyniesie Państwu zadowolenie i satysfakcję z dokonanego wyboru. Kotły THELIA CONDENS spełniają wymagania ErP, zapewniają klasę energetyczną A dla ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Prosta wymiana, instalacja i uruchomienie

Kiedy przychodzi czas na wymianę starego, niekondensacyjnego kotła, nowa seria kotłów kondensacyjnych THELIA CONDENS okazuje się
najlepszym wyborem. Po zamocowaniu urządzenia na ścianie przystępujemy do intuicyjnego i prostego dokonania konfiguracji ustawień z wykorzystaniem funkcji oprogramowania i trybów testowych.

Łatwe w użytkowaniu

Kotły kondensacyjne THELIA CONDENS łączą w sobie nowoczesne rozwiązania i systemy o wysokiej sprawności ze znanym użytkownikowi interfejsem. Wyświetlacz urządzenia pokazuje parametry diagnostyczne i oznaczenia trybów pracy. W ten sposób przejście od użytkowania urządzeń niekondensacyjnych do kondensacyjnych jest naprawdę bardzo proste.

Intuicyjny panel obsługowy

Panel sterujący jest przejrzysty i prosty w obsłudze.
Białe podświetlone cyfry na ciemnym tle umożliwiają doskonałą widoczność informacji na wyświetlaczu, nawet nocą. Panel wyświetla kody statusu, kody diagnostyczne oraz usterki. Kompatybilny ze wszystkimi przewodowymi lub bezprzewodowymi regulatorami pokojowymi eBus.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.

ul. Wesoła 14/2
41-506 Chorzów

tel. 32 246 01 06